kolmapäev, 24. detsember 2014

Näitused Vilniuses

20-21.12 sai corsodega käidud Vilniuse kahel rahvusvahelisel näitusel. Lisaks corsodele oli meil muud koerad ka veel kaasas, nii et seltskond suur ja lahe :)
Corsosid osales laupäeval kokku 20 ja pühapäeval 19.

Laupäeval oli kohtunikuks Carsten Birk Taanist ning tulemused järgmised:

Eaglemount Gumball Capo juunior klassis SP1, JUN SERT (kokku 3 isast juuniori) ning kokkuvõttes ka TP juunior.

Kirjeldus: "ex. proportions and substance, strong head and good bite, ex. neck and back, strong bone and tie, could move more parallel in rare, good coat and character"

Capo on väga mõnus koer, keda esitada, ta on väga motiveeritud nii toidust, mängust kui lihtsalt suhtlusest :)

Järgmisena Sting Corso Imperium avaklassis, tulemuseks SP1, SERT (avaklassis 3 isast) ning kokkuvõttes parim isane 3.

"good size and proportions, good topline, skull and muscle, strong bite, ex. dark eyes, strong back, good angulations, moves parallel and free, good character"


Ja viimasena oli Viki kord, A Victory For Eaglemount Primo tulemuseks SP3 juuniorklassis (4 emast juuniorit).
Kirjeldus oli väga ilus aga kahjuks ei ole olemas, et kirja panna.Peale corsosid Margot arvas, et ma võiks Bastat ka näidata, olin nõus.
Ratatouille For Potsu De Notsu Del Dianiri noorteklassis SP1, SERT, parim emane 3.
Capoga jäime ka lõppvõistlusele, kuid sealt välja ei valitud, kohtunik isegi ei vaadanud kordagi meie poole, ju siis corso pole tema maitsele tõug :)

Ööbisime kõik ühes hotellis, kus meie üllatuseks küsiti koera eest 30€ aga no õnneks saime oma koerad väikese pähe rääkida ja maksime 15€ koera eest :P
Õhtul oli meil ka väike tähistamine ja järgmiste näitusereisi plaanide tegemine :)

Pühapäeval hindas corsosid John Walsh Iirimaalt. Selline huvitav kohtunik, iseenesest tore aga tal olid omad konkreetsed asjad, mida jälgis, näiteks ei tohtinud maiust hoida käes kui ta koera katsus, ka joostes ei tohtinud maiust käes hoida. Ta testis ka koerte iseloomu, et kuidas reageerib aga samal ajal ei tohtinud jällegi koera tähelepanu maiusel hoida :D Tahtis ka näha, kuidas koer vabalt seisab, ilma et keegi jalgu sätiks.

Corsode tulemused siis järgmised:

Eaglemount Gumball Capo jällegi SP1, Jun SERT ning TP juunior. Äärepealt oleks ka TP olnud, kohtunik väga pikalt valis Capo ja tšempionklassi isase vahel aga lõpuks valis teise, kuna arvas, et Capo veel nii noor.

Kirjeldus: "good sire, substance, nice outline standing, balanced head, nice topline, good angulation, good movement, but would like cleaner hind action"
Järgmisena Sting Corso Imperium avaklassis - SP2.
Kirjeldus: "nice outline, well balanced, good head, correct bite, nice topline, good neck, hind angulation good, would like more in front and this shows on the move, ex. type"


Viimasene A Victory For Eaglemount Primo, VH juuniorklassis. Kirjudust kahjuks ei ole aga Viki oli veidi liiga väike kohtuniku jaoks.Teisel päeval Capoga enam lõppvõistlusele ei hakanud jääma, vaid sättisime ennast kodu poole liikuma.

Suur tänu Mirjele piltide eest.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar