teisipäev, 5. mai 2015

Ungari näitusereis

Aasta lõpus tekkis plaan minna corsodega mai kuus Ungarisse corso erikale (Cane Corso Club Show), samal ajal oli võimalus osaleda ka kolmel CACIB näitusel - Budapest Grand Prix CACIB.

Corsodest olid meil kaasas minul Coccy, kelle panin ainult erikale kirja, Monster ja Chilli ning Capo, kes siis osalesid kõigil neljal näitusel.

Sõitma hakkasime kolmapäeval ja läksime ühe jutiga Ungarisse välja, kus Mari-Liis ja Kristjan meid juba ootasid. Ööbimiseks võtsime villa, kus koerad lubatud. Villal oli lausa korralik aed ümber ja välibassein, seega koertega ikka väga mugav koht.Õhtul läks tööle ka värviline valgus :)

Esimesel näitusepäeval oli hommikul CACIB ja peale lõunat erikas.
Meie tulemused: Capo noorteklassis (kus oli lausa 9 koera, kõige suurema konkurentsiga klass) IV koht ja Monster avaklassis II koht ja Res. CAC. Chillil samuti II koht.Corso erikal oli kirjas 65 corsot,  kohtunikuks Nicola Imbimbo Itaaliast.
Tulemused: Capo noorteklassis I koht ja CAC, Monster avaklassis II koht ja Res. CAC, Coccy juuniorklassis I koht ja HPJ (jun. sert) ning tiitel Youth Clubwinner (kokku juunior emaseid 7), Chilli kutsikaklassis III koht.


Näitusepiltide eest aitäh Kairitile.

Teisel päeval oli CACIB näitus, kus meie tulemused järgmised: Capo noorteklassis I koht ja CAC, Monster avaklassis II koht ja Res. CAC ja Chilli kutsikaklassis IV koht.
Kolmandal ehk viimasel näitusepäeval läksime veidi hiljem kohale ja netist vaadatud kava järgi oleks pidanud meil enne ringi algust veel aega ka olema aga tuli välja, et noorteklassi isased olid just ringis, jooksime kähku ringist numbrit võtma ja jõudsin välja otsida maiusekoti ja rihma ning õnneks lubati meid ringi. Capo noorteklassis kohale ei saanud ja Monster avaklassis teine aga Chilli oli kutsikaklassis esimene ja viimasel päeval tegi kohtunik isegi kirjelduse, mis Chillil oli väga ilus :)

Ungaris oligi väga kummaline see, et kirjelduslehe sai aga kohtunik kirjeldust ei teinud, erikal tehti aga ungari keeles :D Ja parima isase valikul osalesid siis kõikide klasside võitjad, välja valiti ainult I koht, ehk parim isane, teisi ei reastatud.
Viimasest näitusepäevast pilte ka pole, sest me olime seal kohal vist ainult pool tundi :)

Aga kokkuvõttes olid näitused lahedad ja meie tulemused tegelt väga head, sest koeri oli seal tõesti palju. Kõik said erikal karikad ning olid enamus näitustel kohtadel.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar