esmaspäev, 29. juuni 2015

Näitusereis Poola ja Slovakkiasse

Mul on tekkinud huvi käia igalpool erikatel ja leidsin ühe sellise huvitava molosside erika Slovakkias, EPEIROS CUP, muidugi panime koerad kirja :) Kuna see ainult ühepäevane näitus, siis oli vaja mingi muu näitus ka veel juurde vaadata ja otsustasime Krakowi CACIBi näituse kasuks.
Poolas oli kirjas meil 3 corsot ja Slovakkias 4, lisaks oli kaasas ka Ivi Lunaga.

Poola näitusega oli meil piisavalt sekeldusi, lisaks sellele, et ma ühele autole sisse sõitsin, ei suutnud me leida oma ringi (osad oli sees ja osad väljas), jooksime terve platsi läbi kui lõpuks leidsime, ajas ikka juba üsna närvi, kuna ringi alguseks polnud väga palju aega enam.
Kokku osales 33 corsot, meie koerte tulemused:
Capo noorteklassis I koht, parim isane 1 ning kokkuvõttes ka TP. Monster avaklassis II koht, Chilli kutsikaklassis II koht, kohtunik ei andnud andeks, et kutsikal ei ole veel õige hambumus.
Näitusel saime nii päikest, vihma ja äikest.

Eaglemount Gumball Capo
Sting Corso Imperium

Chilaca


Peale näitust hakkasime Slovakkiasse sõitma, öömajaks võtsime veinimõisa :) Veinimõis asus väikeses külas mägede vahel. Slovakkia näitus oli ikka omaette kogemus, lahe oli näha palju molosse, keda muidu nii rohkearvuliselt kusagil näitustel ei näe ja corsosid hindav kohtunik oli mingi eriti imelik eksemplar. Ta hindas väga imelikku tüüpi corsot, tahtis sellist lömmis nägu ja hindas ikka väääga rangelt.

Capo


 Monster


Chilaca
Coccy


Põhimõtteliselt corsodest ei saanud Slovakkias keegi midagi, Capol oli kõige parem tulemus, II koht noorteklassis ja Res. CAC.

Peale näitust läksime järve äärde pilte tegema ja koerad said möllata.
Kui me minnes käisime ühte kanaarlaste kennelit külastamas, siis tagasiteel läksime Coccy kasvatajale külla ja nägime Coccy ema, õde ja venda ning lisaks veel mõnda selle kenneli koera. Väga mõnus vahepeatus oli ja kasvataja oli Coccyga väga rahul :)


Kasvataja koos Coccyga :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar